KERAAMIKA

Enne Gerliga kohtumist ei teadnud ma keraamikast midagi. Tema tutvustas mulle keraamika ilu ja võlu ning seda, kuidas lisaks ilusate asjade tegemisele saab keraamikat kasutada ka väikest viisi teraapiana. Gerli on juhendajana vapustav - tema tehnikad on kergesti õpitavad, ta annab head nõu, kuidas voolida savi, kuidas kasutada glasuure, kuidas kombineerida värve ja palju muud. Ta on alati loov uute ideedega ning juhendajana vaieldamatult parim.

Maris (27), noorsootöötaja

Sellel suvel oli meie lasteaia suvelaagri lastel esmakordselt võimalus osaleda saviringis. Hea lapsevanema Gerli initsatiivil ja entusiasmil sai lennukas idee teoks. Soovijaid oli lausa nii palju, et moodustati kaks gruppi. Professionaalse ja energilise juhendaja käe alt hakkas juba esimesel kohtumisel valmima midagi väga ilusat! Rõõm oli näha, kuidas laste mõtted vormusid savisse. Iga kohtumine oli väga oodatud ning lõpptulemus pakkus nii üllatust kui rahulolu. Suvise erilise kogemuse loomulikuks jätkuks alustas saviring sügisest tööd ka lasteaias, kuid nüüd juba kolmes grupis. Oma käega loodud kunstiteosed on ainulaadsed, kordumatud ja hindamatu väärtusega! Aitäh!

Jana, õppealajuhataja

Gerliga on lihtne koostööd teha. Ta on aus ja otsekohene, kiire ja täpne. Tema tunnid toimuvad alati nii nagu kokku lepitud. Lapsed armastavad teda väga, kuidas muidu seletada seda, et tema tundidest naljalt keegi üldse ei puudu? Meie huvikoolis, kus on ligi 40 huviringi, on keraamika üks vähestest ringidest, kus terve õppeaasta jooksul gruppidest väljalangejaid peaaegu polegi. Sest Gerli teeb tööd südamega.

Airi (47), huvitegevuse koordinaator

FOTOGRAAFIA

Gerli on väga sõbralik ja energiline, mistõttu tundsime end fotograafiga mugavalt ning ei tundnud poseerimise ees hirmu. Gerli on meie peret kaks korda pildistamas käinud- lapseootust ja vastsündinud beebit. Kuna ta on väga vastutulelik, toimusid pildistamised meie kodus. Pildistades võttis Gerli kuulda meie mõtteid ning pakkus välja ka vahvaid ideid, mida kerge vaevaga teostada sai. Piltide lõpptulemus oli imeline. Samuti saime pildid mõistliku ajaga kätte. Meie pere soovitab!

Aet (29), turundusspetsialist

Ta teab, millised võtted jäävad head, aga ta räägib sinuga ja avab sind sellisena nagu oled. Fotokunst ongi minu jaoks see, kui keegi suudab sind lahti muukida sinu enda võtmetega. Seda Pr Neppi suudab.

Indrek (37), teedespetsialist

Gerli on väga energiline ja rõõmsameelne fotograaf. Ta tõmbab modellid vahvalt käima ja püüab samal ajal suurepärased hetked pildile. Porfessionaalne fotograaf, kes järgib tellija suuniseid ja lisab omalt poolt just piisavalt, et tulemus imeline saaks.

Kersti, Shugeni asutaja

Gerli Neppi pildistas Robert's Coffee Viru Keskus interjööri ja tooteid. Koostöö Gerliga on alati sujuv, mõnus ja professionaalne. Gerlit huvitab, milliseid pilte klient täpselt soovib ning on valmis omalt poolt otsima tehnika ja dekoratsioonid, et soovitud tulemus saada. Gerli peab kinni tähtaegadest ning on oma ajakavas paindlik. Soovitan koostööd Gerliga kõigile ilusate asjade nautijatele.

Katarina (29), Viru keskuse Robert’s Coffee perenaine

Tänapäeval lihtsalt pildistada oskab igaüks. Ent luua ja tabada midagi erilist, peab olema silma, tunnetust ja kohati ka julgust. Gerli oskab märgata nii lummavaid hetki looduses kui ka inimesest enesest parim nurk üles leida. Oma laheda ja sõbraliku olemisega suudab pildistamise teha mõnusaks ja toredaks ajaviiteks sulle üksi või kasvõi kogu perele. Samuti ei löö ta kätt ette, kui oled otsustanud vähe krõbedama pildiseerija iseendale või oma kallimale kingituseks luua, vaid hoopis aitab ta julgustades kaasa mõelda!

Kati (29), vabakutseline

Gerli on väga hea silmaga fotograaf =) Soovitan soojalt! Teeb oma tööd südamega! Pildistamisel läheb sisemiselt põlema, mis on omane õigele fotograafile. Kindlasti pean lisama mitmeid plusse, miks meile meeldis Gerliga koostööd teha: + aja saime kiirelt ja päikeseloojangul, + aitas mõelda sobivaid kohti pildistamiseks, + väga sõbralik ja lõbus õhkkond, + pildid saime kätte oodatust varem. Kõik sujus hästi!

Kristiina (30), täiskohaga ema

Gerliga pildistamine oli lihtne ja lõbus. Nii meie kui meie kaks aktiivset tütart, nautisime võtteid nii stuudios kui looduses. Gerlil on nii palju energiat ja positiivsust, et jaks lihtsalt ei saa raugeda. Fotograafi soovitusel valisime looduses pildistamiseks Pääsküla raba oma kõige kaunimas kuues ning Gerlil on silma tabada meie loomulikku olekut. Mõni oskab ja mõni mitte. Gerlil on silma ja oskusi!

 Sirli (35), personalispetsialistGerliga käisime pildistamas vihmase ja halli ilmaga ning vastavalt ilmale oli ka tuju algul natukene hall, sest tavaliselt tahetakse ikka oma pildistamisel sinist taevast, soojust ning päikest. Kohtudes Gerliga paranes meie meeleolu koheselt, sest Gerli oli täis positiivsust, põnevaid ideid ning käitus väga professionaalselt. Gerli aitas luua õige meeleolu kõikidel fotodel ning toiming, mis enne tundus nagu tüütu kohustus muutus rõõmsaks ning meeldejäävaks sündmuseks meie kõigi jaoks - ei tekkinud kordagi kaamera ees mingit hirmu ning kõik pildistamine sujus ladusalt ja lõbusalt. Meie oleme tulemusega südamest rahul - aitäh, Gerli!
Ansambel Empiré 

Suur tänu Sulle suurepäraste piltide eest! Sa oskad tabada inimesi, nende ilmeid ja meeleolu just õigel hetkel. Su portreefotod iseloomustavad pildistatavaid ehedalt, soojalt  ja siiralt  ning tundub, et nad kõik meeldivad Sulle!  Sinu töödes peegeldub nii empaatilisus kui ka huumorimeel. Sa oskad väga hästi tunnetada valgust ja varje, pildi kompositsiooni. Loodusfotode värvitoonid, mõte ja alltekst lummavad.

Kõike seda võib leida ka Su maalides ja ka keraamikas – sügav suhe materjali, stiilitunnetus ja hea maitse. Sirget silma, mõnusat mõtet, ülendavaid ülesvõtteid ja helgust hetkedesse ka edaspidiseks!

Vilja ja Kenneth (60)

MAAL
Suur tänu sulle, Gerli, et tänu sinule sai lõpuks reaalsuseks üks meie pere ammuseid unistusi — maal meie elutoa seinale. Mõtlesime mehega kaua, et milline see maal võiks olla ja juhuslikult sattusime internetis ühele pildile, mis meile mõlemale väga meeldis. Ning kuna olin eelnevalt näinud sinu maalitud pilte, siis teadsin, et just sinu saan usaldada seda meile maalima. Nüüd kaunistab meie korteri seina selline pilt, mis on omane just meile. Ja kuna see pole päris tavaline loodusvaatega maal, siis saab see alati meie külaliste poolt palju tähelepanu. Just see natuke kiiksuga pilt teeb sellest tavalisest linnakorterist MEIE kodu.
Kairi (41), müügiesindaja

Pühade piltide, eriti jumaluste maalimine on üks eriline ja vastutusrikas väljakutse. Tuleb olla austusväärne kogu religiooni suhtes, pöörata olulist tähelepanu detailidele ja samas olla avatud võõrale usundile, et seda tunnetades ja tajudes jõuaks spirituaalsus ka lõuendile. See pole kerge ettevõtmine - igaüks ei saa sellega hakkama ja igaüks ei peaks ehk proovimagi. Gerlile usaldasin selle ülesande hea meelega, sest teadsin, et tema hoolas ja austusväärne, isegi ettevaatlik lähenemine ning naiselik ja intuitiivne tunnetus on just see, mida vaja. Lisaks olin tema maalikunsti juba ammu imetlenud, seega oli ta selleks tööks suurepärane valik.

Kati (30), raamatupidaja ja tantsutreener